Wypełnianie płatnych ankiet

Wypełnianie ankiet

Wypełnianie ankiet łączy w sobie kilka istotnych spraw. Poprzez wypełnianie ankiet możemy zarobić dodatkowe pieniądza lub wybrać ciekawe nagrody rzeczowe (z dużym naciskiem na taką formę wypłat, ale nagrody rzeczowe można sprzedać, a niekiedy znajdziemy coś co sami potrzebujemy, dlatego też nie warto odrzucać serwisów oferujących taką pracę przy wypełnianiu ankiet), a jednocześnie przyczyniamy się do rozwoju firmy, która sponsoruje daną ankietę. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie dobrą jakość lubi zabierać zdanie, które może wnieść wkład w poprawę jakości produktów, to z pewnością ta forma zarabiania pieniędzy Cię zainteresuje. Jeżeli zastanawiasz się dlaczego ktoś miałby Ci płacić za Twoje zdanie, opinię to odpowiedz sobie, czy Ty w momencie wprowadzenie nowego produktu na rynek chciałbyś, aby zainwestować setki tysięcy złotych (miliony złotych) zostały "wtopione" przez niedociągnięcia?

Dzięki płatnym ankietom, firmy które je oferują otrzymują opinie i uwagi na temat ich produktów czy usług, przez co mogą poprawić wady ich oferty, aby stała się jeszcze bardziej przyjazna dla klienta. Wydaje mi się, że argument przemawia za ideą udostępnienia płatnych ankiet przez firmy, dlatego też bardzo ważne jest aby wypełniane ankiety były uzupełniane uczciwie, a nie na zasadzie zaznacz/ odznacz/ wpisz coś lub wykreśl! Pamiętajmy, że jest to praca niczym nie różniąca się od zwykłej pracy, tu również otrzymujemy zapłatę za naszą pracę!

Polskojęzyczne firmy oferujące wypełnianie ankiet.

W internecie jest wiele serwisów oferujących pracę poprzez wypełnianie ankiet. Serwisy możemy podzielić na polskojęzyczne jak i obcojęzyczne, przy czym zestawimy tutaj tylko i wyłącznie te które są w naszym języku - powód?

  • Serwis polskojęzyczny oferujący płatne ankiety to przede wszystkim: wypełnianie ankiet w naszym języku (nie każdy musi przecież znać język obcy, najczęściej język angielski)
  • Ankiety zagraniczne odnoszą się w znacznej mierze do produktów przeznaczonych na rynek zagraniczny, a realia życia są tam zupełnie inne, mając na względzie uczciwe wypełnianie ankiet przedstawianie opinii mającej wpływ na życie np mieszkańców Hiszpanii może niewiele pomóc firmie
  • W mojej ocenie serwis polskojęzyczny to przede wszystkim regulamin serwisu w naszym języku - co jest bardzo istotne dla każdego kto przystępuje do współpracy ( o wiele łatwiej jest zrozumieć zinterpretować jego zapis w naszym języku)
  • Mamy do dyspozycji opinie innych użytkowników biorących udział w zarabianiu przy pomocy danego programu (forach oraz blogach)
  • Jeżeli firma jest zarejestrowana w Polsce to możemy pokusić się o jej sprawdzenie jeżeli mamy wątpliwości związane z jej uczciwością w przypadku dochodów, które należy rozliczyć z Urzędem Skarbowym, będzie o wiele łatwiej wypełnić PIT
  • Mamy pytania do firmy związane z działaniem programu? Zawsze można napisać maila lub skontaktować się bezpośrednio ( ponownie brak bariery językowej)

Wymienione argumenty mają na celu pomóc osobą zwłaszcza tym, które decydują się na podjęcie pracy przy wypełnianiu ankiet w programach, których nie opisujemy w ramach naszego serwisu. Nie mniej jednak warto, aby każdy zapoznał się z naszą opinią i się do niej ustosunkował przed podjęciem dalszych działań

Wypełnianie ankiet - sprawdzone serwisy.

W tej części artykułu przedstawimy te firmy, które w naszej ocenie i z naszych doświadczeń spełniają założenia metody zarabiania polegającej na wypełnianiu ankiet.

1. Cenne opinie

Cenne opinie - wypełnianie płatnych ankiet

Firma cenne opinie oferuje wypełnianie płatnych ankiet, za które proponuje wynagrodzenie od 6 do 25zł. Ta górna kwota jaką można otrzymać za wypełnienie ankiety nie należy do najczęstszych propozycji firmy, nie mniej jednak istnieje szansa na otrzymanie możliwości wypełnienia takiej oferty. Co należy wiedzieć o udziale w tym serwisie. Płatne ankiety wysyłane są do nas pod kątem zainteresowań, wieku, płci, zaangażowania w wypełnianie ankiet. Przed rozpoczęciem wypełniania ankiety musimy wypełnić ankietę wstępną, która kwalifikuje nas do dalszej jej realizacji. Firma zastrzega sobie, że nie wszystkie wysłane do nas ankiety będą nagradzane kwotą pieniężną, część z ofert ma na celu dopasowanie naszego profilu do wysyłki kolejnych ankiet do wypełnienia. Oferta firmy skierowana jest do osób pełnoletnich zamieszkałych w Polsce. Minimalna kwota wypłaty to 50zł (wypłacana w postaci bonu).

Strona internetowa firmy, na której można się zarejestrować:

http://www.cenneopinie.pl/

Na stronie znajdziemy szczegółowe FAQ (najczęstsze pytania i odpowiedzi do pytań zadawane przez użytkowników).

2. ASK GFK

Cenne opinie - informacje ogólne

Firma oferująca ankiety, ale także testy usług. Zarabianie z tą firmą możliwe jest poprzez wypłatę gotówki lub nagród rzeczowych. Po rejestracji w programie możemy przejść do zakładki, gdzie mamy możliwość obejrzeć proponowane nagrody. Rejestrując się w programie należy podać swój PESEL, na jego podstawie firma jest w stanie stwierdzić czy zadeklarowany przez nas wiek podczas rejestracji jest zgodny ze stanem faktycznym. Za każde wypełnione "badanie", otrzymujemy punkty, które następnie możemy wymienić w sposób o którym wspomnieliśmy wyżej. Dużym plusem działania tej firmy jest możliwość przerwania realizacji zadania i dokończenie go w czasie późniejszym, co więcej przy każdym zadaniu jakie otrzymujemy widzimy ile punktów jest ono warte!

Strona internetowa firmy, na której można się zarejestrować:

https://www.askgfk.pl/

3. MYPAY

Cenne opinie informacje o systemie

W naszej ocenie jest to najciekawsza propozycja. W tym systemie wypłaty są przesyłane po przekroczeniu kwoty 7,5 zł na nasze konto PayPal. Konto PayPal można założyć bezpłatnie (jest to odpowiednik naszego konta bankowego o zasięgu międzynarodowym, bardzo popularna forma płatności). W systemie MyPay otrzymujemy zlecenie akcji, które zlecane są przez klientów serwisu. Nasze zadania mogą polegać np na rejestracji do stron internetowych partnerów serwisu, zapisie na newsletter informacyjny lub wypełnienie ankiety. Kwoty naliczane są do 24 godzin po wypełnieniu zadania. Atut to niewątpliwie nieska kwota wypłaty, o której wspomnieliśmy na samym początku. Uzyskanie progu nie będzie wymagało od nas tyle czasu co w przypadku wcześniej wymienionych serwisów. Uwaga W momencie zlecenia wypłaty, na nasze konto paypal zostanie przesłana niższa kwota pieniędzy o (1,9% plus 0,35 €). Związane jest to z opłatą pobieraną przez PayPal.

Strona internetowa firmy, na której można się zarejestrować:

http://www.mypay.pl/

Wypełnianie ankiet opinie.

Podjęcie udziału w wymienionych na naszej stronie programach nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Zarobki jakie możemy uzyskać z tej formy zarobku, (bądźmy szczerzy) nie powalają wysokością kwot - ale jak to się mówisz grosz do grosza. W przypadku dwóch pierwszych systemów które opisaliśmy próg wypłat jest nieco wyższy niż w systemie MyPay. Warto jednak podjąć się próby zarabiania na wypełnianiu zadań, akcji czy ankiet, które nadsyłają serwisy. Dla osób niezdecydowanych, nieprzekonanych lub niepewnych proponujemy spróbować swoich sił w systemie MyPay, próg wypłaty nie jest trudny do osiągnięcia, a dzięki udziałowi w programie będziemy mogli przekonać się, czy taka forma zarobku spełnia nasze oczekiwania.Ty też możesz zarabiać - przekonaj się!

W serwisie znajdziesz pomocne informacje, dzięki którym Twój dochód stanie się realny, a droga do jego osiągnięcia nie będzie wcale tak trudna jak Ci się teraz wydaje! »


Polecamy przeczytać

Kontakt z nami

Masz pytanie odnośnie naszego serwisu, masz wątpliwość, chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Pisz do nas na maila, na pytania które będą miały na celu wyjaśnienie ogólnych zasad będziemy odpowiadać w formie artykułów na stronie.

kontakt@praca-w-domu.eu

Dzięki proponowanym metodom każdy może spróbować swoich sił w zarabianiu pieniędzy. Zobacz jak bez wychodzenia z domu dorobić. Jesteś matką wychowującą dziecko, studentem czy też pracownikiem etatowym, który po pracy ma ochotę powiększyć swój dochód? Nie ma problemu jest to sposób dla każdego!
© 2012 Praca w domu to praca dzięki której każdy może spróbować swoich sił w zarabianiu. Masz dużo czasu, nie możesz podjąć pracy na etacie, siedzisz w domu, nie wiesz co robić? Ta metoda zarabiania może okazać się czymś więcej niż tylko dodatkowym źródłem dochodu, może okazać się Twoim sposobem na życie. Odkryj możliwości zarabiania i przekonaj się, że warto!
Regulamin korzystania z serwisu | Kontakt z serwisem